Милано. Ювентус победи Милан на стадион „Сан Сиро“ с 2:0 в дербито на 12-ия кръг в Серия „А“. Шампионите успяха

"Ювентус" продължи ударното начало с триумф срещу "Милан" (хронология)

Головете вкараха Марио Манджукич и Кристиано Роналдо в двете полувремена. За "Милан" Гонсало Игуаин пропусна дузпа малко преди почивката, а в края на мача беше изгонен.

Ювентус победи Милан на "Сан Сиро" - Новини - БЪЛГАРСКА ТЕЛЕГРАФНА АГЕНЦИЯ

SPORT 23:46:01 11-11-2018 IK2345SP.033 футбол - Първенство на Италия, коментар Ювентус победи Милан на "Сан Сиро" Рим, 11 ноември (БТА). Шампионът Ювентус победи с 2:0 Милан на "Сан Сиро" в дербито на 12-ия кръг на футболното първенство на Италия. Отборът на Масимилиано Алегри продължава бе

Игуаин помогна на Ювентус за успех над Милан

Юве продължава без загуба в шампионата

Игуаин изпусна дузпа и получи червен картон при победата на "Ювентус"

„Бианконерите“ с 11-а победа от началото на сезона

Ел Пипита изпусна дузпа и получи червен картон срещу бившия си отбор

Милан - Ювентус 0:2, гол на Роналдо!

Време е за едно от най-големите дербита в Италия

Ювентус взе голямото дерби на 12-ия кръг в Серия А и победи Милан с 2:0 на "Сан Сиро". Това бе 11-ти успех за "бианконерите" от началото на...

Отборите на Милан и Ювентус се изправят тази вечер един срещу друг в дербито на 12-я кръг на Серия А. Двата италиански гранда ще премерят сили на

Шампионите се намират в отлична серия срещу "росонерите"